Про нас

Ми захищаємо те, що вам дорого.

Ми переконані в тому, що кожна людина має право на захист і безпеку. Охорона власності клієнтів цілодобово в центрі нашої уваги. Ми захищаємо те, що вам дорого, беремо на себе відповідальність за ваш спокій і безпеку вашого будинку та бізнесу.

Нам довіряють
більш ніж
199
5
6
7
8
9
3000
клієнтів з усіх куточків
України

Співробітництво з Поліцією охорони

Ми відмовились від власних екіпажів на користь співпраці з Поліцією охорони (колишня Державна служба охорони, ДСО), для того щоб наші клієнти отримували найшвидше та найнадійніше оперативне реагування у випадку тривоги.

Завдяки найбільшій кількості екіпажів серед усіх охоронних організацій України норматив реагування становить, в середньому, до семи хвилин.

Інновації та технології

Технології змінюють світ і ми змінюємось разом з ними. У співпраці з провідним вітчизняним виробником охоронного обладнання Ajax Systems ми впроваджуємо прогресивні бездротові рішення для безпеки, а також технології розумного будинку.

Розумні датчики дозволяють визначити причину тривоги, попередити задимлення та затоплення приміщення. Мобільний додаток надає можливість управляти всіма функціями охоронної системи зі смартфону або з планшета.

Працюємо з 2015 року

2015
Серпень
Підключено перших користувачів до пультової охорони з виїздом за тривогою нарядів Державної служби охорони.
2016
Листопад
Перші 500 об'єктів, що підключені в Києві та Київській області.
2017
Квітень
Початок співпраці з Ajax Systems.
2017
Липень
Перетнули позначку у 1000 об'єктів, що підключені в Києві та Київській області.
2018
Червень
Впровадження комплекту для самостійного встановлення / налаштування бездротового охоронного обладнання Ajax та його самостійного підключення до пульту охорони Українських охоронних систем.
2018
Липня
Перетнули позначку у 2000 об'єктів, що підключені в Києві та Київській області.
2019
Травень
Вихід на ринки Одеси та Харкова. Отримання статусу Національного оператора.
2019
Серпень
Початок надання послуг пультової охорони ще у 8 областях України: Миколаївській, Сумській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Закарпатській, Вінницькій, Житомирській, Волинській.
2020
Липень
Відкрито партнерські представництва компанії в усіх обласних центрах України, крім Донецької, Луганської областей та АР Крим.