Партнерська програма

Заробляй на встановленні охоронного обладнання та підключенні до пультової охорони
Залиште заявку на консультацію
Ваш телефон
Як вас звати
Назва компанії

Переваги партнерської
програми

Без вкладень

Без вкладень

Для партнерів охоронне обладнання на умовах безкоштовної доставки та відстрочки платежу
Прозоро. Вигідно

Прозоро. Вигідно

Передбачено комісійну винагороду та бонуси за підключення клієнтів до нашого пульта охорони
Хайпова послуга

Хайпова послуга

Охоронне устаткування та послуга охорони мають серйозну рекламну підтримку, а також впізнаваний бренд
Підтримка

Підтримка

Технічна та інформаційна підтримка партнерів фахівцями компанії

Що отримує партнер?

Наявність товару

Наявність товару

Завжди актуальне наявність товару на нашому складі
Своєчасні виплати

Своєчасні виплати

Розрахунок з партнерами проводиться щомісяця.
Досвід роботи

Досвід роботи

Більше 5 років працюємо з просуванням охоронного обладнання в Україні
Особистий менеджер

Особистий менеджер

Постійний облік ваших замовлень і кваліфіковані консультації з просування послуг.
Обмін і повернення

Обмін і повернення

Ми надаємо гарантію обміну та повернення не все охоронне обладнання
Якість обладнання

Якість обладнання

Міжнародна визнана якість. 2 роки гарантії
Резерв обладнання

Резерв обладнання

Бронь обладнання та фіксація вартості в гривні на 48 годин
Технічна підтримка

Технічна підтримка

Супровід при підключенні до пульта охорони, консультації по монтажу та налаштуванню обладнання в режимі онлайн

Найбільш поширені запитання

Де, та яким чином, в Україні надаються послуги тривожного реагування?
Послуги надаються на всій території України, крім Луганської, Донецької областей та АР Крим. Тривожне реагування здійснюють наряди Поліції Охорони. Це структура МВС України, яка має найбільшу кількість екіпажів серед всіх охоронних компаній України, що дозволяє надавати послуги не тільки в обласних центрах, але й у невеликих містах. Для більшої впевненості уточнюйте у наших спеціалістів інформацію щодо наявності екіпажів Поліції охорони у вашому населеному пункті (це можна зробити за телефоном або за допомогою онлайн-чату на цьому сайті).
Чому мені варто замовляти обладнання та послуги пультової охорони у вашій компанії?
Комплект обладнання Ajax ви можете встановити та підключити до пульта охорони Українських охоронних систем самостійно, всього за 15 хвилин. Таким чином, економія складатиме до 40% від вартості підключення. У разі виникнення будь-яких складностей з підключенням ви отримаєте всебічну підтримку нашого фахівця за телефоном - і це абсолютно безкоштовно. Після придбання комплекту охоронного обладнання Ajax ви отримуєте один місяць пультової охорони в подарунок, а в разі спрацювання охоронної сигналізації до вас виїжджає найближчий наряд Поліції охорони, озброєний вогнепальною зброєю та з повноваженнями щодо затримання на місці осіб, по відношенню до яких є підозри в скоєнні протиправних дій відносно вашого майна.
Як мені дізнатися вартість щомісячної абонентської плати за послуги пультової охорони для приміщення, в якому я хочу встановити придбане у вас охоронне устаткування?
Вартість абонентської плати за послуги пультової охорони від Українських охоронних систем можна розрахувати звернувшись до нашого фахівця: за телефоном 0 800 331 231 або за допомогою онлайн-чату на цьому сайті.
Скільки часу необхідно для самостійного встановлення охоронного обладнання та його підключення до пульту охорони?
Зазвичай, для самостійного встановлення обладнання та його підключення до пульту охорони Українських охоронних систем необхідно лише 15 хвилин. Протягом встановлення ви можете отримувати консультації від нашого фахівця за телефоном або за допомогою онлайн-чату - це абсолютно безкоштовно.
У мене немає бажання встановлювати обладнання самостійно. Чи можу я замовити встановлення та підключення обладнання до пульту охорони вашими фахівцями?
Так, ви можете замовити послугу встановлення охоронного обладнання та його підключення до пульту охорони Українських охоронних систем нашими фахівцями. На цей час ця послуга доступна в на території всієї України крім Луганської, Донецької областей та АР Крим.. Вартість встановлення для базового комплекту обладнання Ajax становить 900 грн.
Чи можна встановити комплект вашого охоронного обладнання там де немає доступу до мережі Інтернет?
Так. Ми використовуємо різні канали зв'язку. Це незалежні канали: інтернет та GSM / GPRS. Сигнал з об'єкта надходить на наш пульт охорони в будь-якому випадку.
Якщо в помешканні встановлено сигналізацію, чи буде система реагувати на рух домашніх тварин (кішки або собаки)?
Датчики руху, що йдуть в комплекті охоронного обладнання, не реагують на домашніх тварин вагою до 25 кг.
Як оплачувати послуги пультової охорони? Чи будуть підвищуватися ціни на послуги охорони в майбутньому?
Оплату послуг Українські охоронні системи можна здійснювати через платіжні термінали Сity24 та Приватбанку, через платіжну систему Приват24, а також через каси Приватбанку та Райффайзенбанку Аваль на підставі платіжних доручень. Ціни фіксуються на один рік. До питання ціноутворення та зміни тарифів ми підходимо вкрай обережно.
Яким чином забезпечується оперативне реагування в умовах автомобільних пробок та протягом якого часу здійснюється прибуття за місцем тривоги?
Патрульні групи швидкого реагування розосереджені по місту та обладнані пристроями GPS, що дозволяє оператору централізованої станції моніторингу контролювати місце розташування патрульних груп та оперативно висилати до вас найближчу групу реагування, що істотно знижує час прибуття затривогою. За тривожним сигналом реагує той екіпаж швидкого реагування Поліції охорони, час прибуття якого виявиться найменшим. За нормативом, середній час прибуття в обласних центрах становить до 7 хвилин. По області до 10 хвилин.
Що відбувається якщо, з якихось обставин, обладнання відключається: через поломку або зловмисно?
У разі втрати сигналу з вашим охоронним обладнанням черговий співробітник пульта охорони спочатку телефонує на мобільні телефони осіб, що зазначені в договорі. Після цього, в разі необхідності, висилає на об’єкт, що пеербуває під охороною, найближчий наряд Поліції охорони.
Чи надаєте ви гарантію на охоронні системи?
На все охоронне устаткування Ajax, що придбане у нас, ми даємо гарантію 2 роки.

Вже працюють з нами

8
6
5
4
3
2
1
9
7